Ako odstrániť peňaženku a WMID v systéme Webmoney?

Nestrácajte čas, nehrabajte si mozgy a ne terorizujte vyhľadávacie nástroje a snažte sa nájsť odpoveď na otázku „Ako odstrániť peňaženku Webmoney?“ Bohužiaľ, nie je to možné! Váš elektronický účet (WMID), spolu so všetkými peňaženkami na ukladanie rôznych mien (WMZ, WME, WMR atď.), Budú navždy uložené v databáze WebMoney. Bez ohľadu na to, či ho použijete alebo nie.

Platobný systém môže automaticky vymazať vašu peňaženku presne jeden rok po registrácii za predpokladu, že nemá transakčnú históriu. To znamená, že ste z tohto účtu, či už ide o minimálneho alebo klasického správcu Webmoney, nevykonali žiadne platby ani transakcie. Ak si želáte, po automatickom vymazaní môžete vrátiť peňaženku späť na použitie podľa príslušného postupu obnovy predpísaného systémom WebMoney.

„Ilúzia“ vymazania peňaženky Webmoney

Niektorí používatelia aplikácií WM Keeper Vkontakte a podobne si mylne myslia, že sa im napriek tomu podarilo dosiahnuť nemožné - napríklad odstrániť peňaženku zo systému - napríklad WMZ, alebo WMU. V skutočnosti zmenou nastavení iba vypnú zobrazovanie v účte. A všetko - už žiadne! Peňaženka vytvorená na prácu s konkrétnou menou je navždy fixovaná na WMID. Preto nepodľahnite ilúziám: neexistujú metódy „mazania“.

Prečo sa nemôžete zbaviť svojho WMID v službe Webmoney?

Do roku 2008 by sa peňaženka v systéme Webmoney mohla vymazaťsamostatne a bez problémov. A navyše, veľmi rýchlo: „resetujte“ účet, kliknite na tlačidlo „Odstrániť“ - a máte hotovo. To znamená, že „je možné zbaviť sa starého účtu v službe WebMoney a založiť nový?“ V zásade neexistoval.

Takže to bude aj naďalej - ticho a pokoj. Svet však nie je bez „dobrých ľudí“. V roku 2008 sa zvýšil počet podvodov. Rogues, podvodníci, zlí hackeri a iní temní ľudia si zvykli prevádzať peniaze z peňaženky svojich obetí do svojej peňaženky a potom rýchlo odstránili „utratený“ Wmid - „zametacie stopy“. Žiadny účet - žiadna história menových transakcií. Preto neexistuje dôkaz o krádeži a zverstvách. V tomto prípade podnikal manažment Webmoney drastické opatrenia a rozhodlo sa vypnúť funkciu odstraňovania WMID a každej peňaženky osobitne.

Vážení čitatelia, nenechajte sa odradiť, že nemôžete vymazať svoje WMID. Nikdy nevieš, ako život ide, možno sa ti to hodí!