Ako odstrániť osobu z Facebooku

Obsah

Na Facebooku, rovnako ako v živote. Komunikujeme s niekým, vymieňame si užitočné informácie o práci, sme priatelia počas celej našej existencie na planéte Zem. No a s niekým, bohužiaľ, sa stáva, že vzťahy (či už sú nejaké, láska, priateľstvo) sa v určitom okamihu prestávajú rozvíjať. Konflikty, hádky, nepodložené obvinenia, trojuholník troch sŕdc a iné podobné problémové situácie vyzývajú používateľa, aby odstránil osobu z profilu Facebook. A aký má zmysel udržiavať s ním virtuálne spojenie?

Môže však existovať aj iný dôvod na vymazanie priateľa z osobnej stránky. V každej situácii vám tento článok pomôže rýchlo zvládnuť túto úlohu.

Odstránenie priateľa

1. Na hlavnej stránke svojho profilu na Facebooku prejdite do časti „Priatelia“.

2. Ak chcete rýchlo nájsť priateľa (v prípade, že máte veľa priateľov), do vyhľadávacieho poľa „Nájdite svoje ...“ zadajte jeho meno a priezvisko.

3. Kliknite na tlačidlo „Priatelia“ v blízkosti profilového obrázka osoby.

4. V zobrazenom rozbaľovacom zozname vyberte položku „Odstrániť z priateľov“.

Môžete tiež odstrániť používateľa sociálnej siete z priateľov priamo na jeho stránke kliknutím na rovnaké tlačidlo (Friends).

Zrušenie prihlásenia na odber

1. V časti „Priatelia“ kliknite na podkapitolu „Ste prihlásený /-á“.

2. Kliknite na tlačidlo „Ste prihlásený /-á“ vedľa používateľa, ktorého odber sa chcete odpojiť.

Ak ste na stránkepoužívateľa, kliknite v ponuke profilu „hlavička“ „Ste zaregistrovaný“ a kliknite na „Zrušiť odber ...“.

Užite si svoj čas na Facebooku!