Ako odstrániť odoslanú správu vo VK

Používatelia sociálnej siete VKontakte si nemysleli ani nehádali, že veľká sila ľudovej múdrosti funguje, a ešte lepšie, funguje na počítači aj na internete. Alebo skôr vo virtuálnych dialógoch.

3. Slová, ktoré sa v nich hovoria, to znamená, že sú napísané v kontexte populárnych prísloví, nie sú sekané sekerou, nie sú vyrezávané vůlkou a vôbec nie sú ako vrabci. Tam idete! Napísal nepríjemnú vec, dal tajomstvo niekomu, kto to nepotrebuje, tajne skrytej so svojou bývalou priateľkou tajne od jeho manželky - to je všetko, sadnite si a premýšľajte: „Teraz musíte vymazať odoslanú správu z VKontakte!“ Ak, samozrejme, neviete ako!

Toto však nie je tragédia. Tento článok je určený na to, aby vás ochránil pred takýmito obavami a úzkosťami. Alebo takmer ušetriť ... Vzhľadom k tomu, že informácie na webe "Vkontakte" v určitých situáciách nemá byť majetok vymazaný. O všetkom, ako sa hovorí, v poriadku.

Odstránenie korešpondencie dvoma kliknutiami

1. Prejdite na svoj účet Vkontakte.

2. Kliknite ľavým tlačidlom myši na časť „Moje správy“ (položka hlavnej ponuky pod ikonou VK).

3. Na páse s nástrojmi sa zobrazia všetky dialógové okná (história korešpondencie s každým používateľom). Umiestnite kurzor myši na korešpondenciu s konkrétnou osobou (jej pole bude zafarbené) a potom kliknite na ikonu kríža (objaví sa na pravej strane poľa).

4. V okne „Odstrániť všetky správy“ potvrďte svoj úmysel vymazať históriu korešpondencie s vybraným používateľom: kliknite na tlačidlo „Odstrániť“.

Po dokončení tohto postupu dialóg okamžite zmizne. VUT v Brne: iba vo vašom účte! Na stránke iného účastníka online konverzácie sa v sekcii „Moje správy“ bude stále zobrazovať dialóg vrátane všetkých správ.

Varovanie!Dialógové okná „V kontakte“ sa nikdy úplne nevymažú, bez ohľadu na to, ako používate metódu /metódu čistenia histórie. Nástroje a programy tretích strán, ktoré môžu vykonávať túto funkciu (odstraňovať správy zo servera VK), nie sú ničím iným ako trikmi a príbehmi narušiteľov, ktorí si chcú načítať vaše užívateľské meno a heslo zo stránky v sociálnej sieti. Sú plnené trójskymi koňmi a červami. Choďte okolo týchto „digitálnych produktov“ desiatym spôsobom!

Druhý spôsob odstránenia korešpondencie

1. Na svojej stránke otvorte „Moje správy“.

2. Kliknite ľavým tlačidlom myši na dialógové okno, ktoré chcete odstrániť.

3. Umiestnite kurzor myši na možnosť „Akcia“ (nachádza sa v hornej časti stránky: v hlavnom menu vedľa odkazu „Na zoznam priateľov“).

4. Z rozbaľovacej ponuky vyberte možnosť „Vymazať históriu správ“.

Ako selektívne odstrániť správy?

V prípade potreby môže Vkontakte vymazať správu alebo niekoľko správ, z ktorých si môžete vybrať z konkrétneho dialógu.

1. Kliknite na dialógové okno, ktoré chcete selektívne vymazať.

2. V histórii kliknite ľavým tlačidlom myši na nepotrebné správy (vedľa nich sa objaví značka začiarknutia).

3. Kliknite na tlačidlo „Odstrániť“.

Poznámka : Textové správy možno podľa potreby obnoviť. Po ich odstránení sa na ich mieste objavíšpeciálne pole s odkazom „Obnoviť“. Ak chcete správu vrátiť na svoje miesto, kliknite na ňu ľavým tlačidlom myši.

Týmto sa končí náš krátky výlet o tom, ako odstrániť správy. Nechajte svoje rozhovory VKontakte vždy teplé a príjemné - bez zbytočných fráz a myšlienok, ktoré budete musieť neskôr odstrániť.

Užite si dobrý odpočinok na sociálnej sieti!