Ako odstrániť nepotrebnú peňaženku QIWI

Môže dôjsť k niekoľkým dôvodom na vymazanie peňaženky v platobnom systéme QIWI. Najprv ste ho potrebovali iba raz, a teraz máte na telefóne neustále nepríjemné správy. Po druhé, stratili ste samotnú SIM kartu, ku ktorej bola pripojená peňaženka, a teraz ju nemôžete použiť. A po tretie, práve ste sa rozhodli tento platobný systém vôbec odmietnuť.

Ak poznáte správny postup, je ľahké vybrať peňaženku qiwi. Teraz sa s nimi môžete zoznámiť:

  1. Najprv sa musíte prihlásiť do svojho účtu pomocou telefónneho čísla a hesla zadaného pri registrácii.
  2. Po zadaní peňaženky QIWI by ste mali stránku otvoriť a kontaktovať technickú podporu.
  3. Teraz musíte vyplniť všetky polia a uviesť telefónne číslo, platnú poštovú adresu, typ kontaktu (môžete vybrať „Iná téma“) a napísať samotnú správu so žiadosťou o vymazanie účtu, ako aj zastaviť spracovanie osobných údajov a vymazať všetky história prevodov z väčšej nepotrebnej peňaženky
  4. Potom by ste mali počkať na odpoveď technickej podpory, podľa ktorej bude vaša žiadosť preposlaná na poštovú adresu [email protected] Táto adresa patrí bezpečnostnej službe.
  5. Bezpečnostná služba vás vyzve, aby ste odstránili vašu peňaženku, aby ste im poslali skenovanie pasov na e-mailovú adresu. Tomu môžete zabrániť uvedením, že správa bola zaslaná na technickú podporu z osobného účtu peňaženky, ktorý chcete zablokovať, ako ajV systéme sa nepožadovala registrácia do systémového skenovania pasu Nevidíte teda dôvody, prečo by ste mali poslať kópie dokumentov, aby ste opustili tento systém. Môže sa od vás požadovať aj kópia zmluvy, ktorú ste uzavreli s poskytovateľom služieb. V takom prípade môžete odmietnuť aj vyššie uvedený dôvod.
  6. Teraz čakáme na potvrdenie, že čoskoro bude vaša peňaženka zablokovaná a všetky jej údaje budú vymazané.

Aby ste čo najrýchlejšie odstránili peňaženku qiwi, môžete urobiť ústupky bezpečnostnej službe služby a odoslať naskenované dokumenty, čo však vôbec nie je potrebné. Prístup k vášmu účtu v QIWI bude uzavretý len pár hodín po tom, čo ste vyriešili všetky vyššie uvedené problémy.