Ako odstrániť môj profil (účet) na Twitteri?

Podľa štatistík z vyhľadávacieho nástroja Yandex počet mikroblogov vytvorených v Rusku vytvorených na Twitteri v roku 2011 prekročil 5 miliónov 600 000. Čo môžeme povedať o dnešnom čase, keď je rok 2015 na dvore?

Napriek kozmickej popularite Twitteru v sociálnej sieti však stále existujú ľudia, ktorí chcú odstrániť svoj účet vo svojom virtuálnom priestore. Je to dobré alebo zlé? Samozrejme, že sa rozhodnú; v skutočnosti je to osobný pomer každého. A potom túžba vymazať kedysi drahý a milovaný účet prichádza do vedomia, a ak chcete, dokonca do srdca a duše z rôznych dôvodov. Unavený z komunikácie na webe, chcem vytvoriť nový profil na Twitteri, alebo dokonca skryť pred niekým ... Všeobecne platí, že môže byť čokoľvek ...

Takže, ako to môže byť, musíte vedieť, ako správne odstrániť účet. na Twitteri, bez veľkého výskumu a straty drahých nervových buniek. V skutočnosti je tento článok venovaný riešeniu tohto problému.

Zvážte podrobné pokyny, ako odstrániť svoju osobnú stránku Twitter

Postup na odpojenie účtu

1. Prihláste sa na svoj účet na Twitteri.

2. Kliknite na miniatúru avatar. Nachádza sa v hornej časti stránky vpravo vedľa tlačidla Tweet.

3. V otvorenej ponuke vyberte položku „Nastavenia“. Presmeruje sa na stránku možností.

4. Skontrolujte, či je otvorená karta „Účet“.

5. Posuňte webovú stránku nastavení nadol. Potom kliknite na položku „Odpojiť účet“.

6. V časti „Prostriedkyrozlúčiť sa? “prečítajte si podmienky vymazania a ďalšie užitočné informácie o alternatívnych nastaveniach profilu. Ďalej:

  • • ak chcete povedať vedenie sociálnej siete, prečo ste sa rozhodli odísť, potom kliknite na odkaz „Povedzte nám“ (nachádza sa v prvom riadku pod nadpisom);
  • • Ak potrebujete účet rýchlo odstrániť, kliknite na „Odstrániť účet ...“.

7. V ďalšom okne zadajte heslo pre stránku a znova stlačte tlačidlo Odstrániť.

8. V prehliadači sa zobrazí stránka so správou „... záznam bol zakázaný.“ Váš profil už nebude k dispozícii iným používateľom. Po dobu 30 dní sa však všetky jeho údaje ukladajú na serveri sociálnej siete. A až na konci určeného obdobia navždy zmiznú.

Rada!Chcete si okamžite vytvoriť nový účet? Na tej istej stránke kliknite na odkaz v poslednom riadku „Kliknite sem“.

Ako obnoviť účet Twitter?

Ak sa náhle nudíte so svojím mikroblogom a od odstránenia účtu ešte neuplynul mesiac, môžete ho ľahko obnoviť. Prihláste sa na Twitter pomocou svojho používateľského mena. A potom sa stránka otvorí v prehliadači a v rovnakej podobe ako predtým.