Ako odstrániť MediaGet z počítača

Obsah

MediaGet je torrent klient s pohodlnou vyhľadávacou funkciou, vstavaným prehrávačom HD a veľkým katalógom rôzneho obsahu (hry, filmy, hudba). Umožňuje v režime streamovania sledovať videá a počúvať hudbu bez čakania na dokončenie sťahovania.

Ak sa rozhodnete program odstrániť z počítača, tento článok vám pomôže. Vyberte jeden z nižšie uvedených spôsobov odinštalovania a pokračujte v čistení.

Metóda č. 1: Odstránenie pomocou ovládacieho panela

1. Pred odstránením Mediaget ho zatvorte:

  • kliknite na „krížik“ v pravom hornom rohu okna programu;
  • pravým tlačidlom myši kliknite na šípku na paneli a potom umiestnite kurzor myši na ikonu torrent klienta a otvorte jeho ponuku rovnakým tlačidlom;
  • v zozname možností kliknite na položku Ukončiť.

2. Otvorte katalóg nainštalovaných programov:

  • Windows 8:kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu „Win“ → v ponuke kliknite na položku „Programy a funkcie“;
  • Windows 7:vľavo kliknite na „Štart“ → vyberte „Ovládací panel“ → v zozname kategórií kliknite na „Odinštalovať program“.

3. Ak chcete odstrániť program Copper Get, vyberte jeho názov kliknutím na zoznam. A potom na hornom paneli kliknite na „Odstrániť /Zmeniť“.

4. V okne „Inštalátor ...“ potvrďte odinštalovanie: kliknite na tlačidlo „Áno“.

5. Po dokončení postupu čistenia sa stránka oficiálneho webu „Je nám veľmi ľúto, že odchádzate!“ V prehliadači sa automaticky otvorí. Na to si tyMôžete nahlásiť dôvod odstránenia aplikácie z počítača a znova stiahnuť novú verziu. Odkazy sú umiestnené v troch samostatných blokoch.

Metóda číslo 2: čistenie pomocou odinštalačného programu

Ak MediaGet z nejakého dôvodu nie je odstránený prostredníctvom ovládacieho panela Windows alebo ak chcete lepšie vyčistiť systém jeho prvkov, vykonať odinštalovanie špeciálnym odinštalačným programom (napríklad Revo Uninstaller, Ashampoo Uninstaller, IObit).

V rámci tohto článku zvážime možnosť odstránenia torrent klienta pomocou nástroja Uninstall Tool (http://www.crystalidea.com/en/uninstall-tool). Vykonáva odstránenie trikrát rýchlejšie ako štandardná funkcia operačného systému.

1. Spustite nástroj na odinštalovanie. V zozname nainštalovaného softvéru kliknite na ikonu Získať médiá.

2. Na ľavej table kliknite na funkciu „Odinštalovať“.

3. Potvrďte vymazanie v okne, ktoré sa otvorí: kliknite na „Áno“.

4. Počkajte na kontrolu systémového oddielu a registra, či neobsahujú zostávajúce aplikácie.

5. V okne „Odstraňovanie zostatkov“ kliknite na tlačidlo „Odstrániť“.

Prevencia

Po odinštalovaní programu Copper Get vyčistite systém (použite jeden z navrhovaných programov):

Reg Organizer:Čistenie disku (časť v naľavo) → tlačidlo „Skenovať“ → možnosť „Vykonať čistenie“ (zobrazí sa po dokončení skenovania).

CCleaner:časť „Čistenie“ → karty „Windows“ a „Aplikácie“ (začiarknite políčka pri položkách, ktoré sa majú odstrániť /vyčistiť) → Analýza → Čistenie.

​​

Úspešnéodinštalujete torrent klienta MediaGet!