Ako odstrániť komentár na Instagrame v systéme Android a iOS?

Kto na Instagrame nemá záujem čítať recenzie od ostatných používateľov o fotografiách, ktoré urobili sami? Určite nie sú žiadne. A ak existujú, potom jednotky.

Toto je ďalšia vec, keď spameri umiestňujú reklamné odkazy do zachytených okamihov vlastnými rukami alebo používajú špeciálne roboty (počítačové programy). Keď sa internetoví trollové snažia rozptýliť „fotografickú verejnosť“ pomocou nejakého provokatívneho vyhlásenia, potom je lepšie odstrániť tento komentár na Instagrame. Aké je jeho použitie? Pokazí to iba dojem a náladu majiteľa účtu a jeho hostí.

Postup odstránenia vášho komentára alebo komentára niekoho iného k Instagramu v systémoch iOS a Android je trochu odlišný. Pokyny pre každý typ zariadenia preto posudzujeme osobitne.

iOS (iPhone, iPad)

1. Otvorte na Instagrame (na iPhone alebo na inom prístroji od spoločnosti Apple) fotografiu, pod ktorou chcete odstrániť komentáre.

2. Klepnite na ikonu „Komentár“ (nachádza sa nad ovládacím menu).

3. V informačnom kanáli posuňte prstom doľava v riadku komentára, aby ste sa zbavili.

4. Dotknite sa ikony Kôš.

5. V podponuke, ktoré sa otvorí, vyberte jednu z možností:

  • „Vymazať a podať sťažnosť ...“ - prostredníctvom vnútorného kanála na Instagrame pošlite sťažnosť zo správy zdroja na vymazaný komentár (+ uveďte dôvod: spam /zakázané materiály) a odstráňte ho z informačného kanála;
  • „Vymazať“ - rýchle vymazanie.

Android OS

1. Klepnite pod fotografiuŠtítok s komentármi.

2. Podržte prst na riadku s komentármi, ktorého sa chcete zbaviť.

3. V zobrazenej ponuke klepnite na:

  • „Vymazať komentár“ - vymazať;
  • „Vymazať ... Nahlásiť zneužitie“ - podať sťažnosť a odstrániť.

4. Potvrďte postup na základe systémovej požiadavky:

  • „Vymazať“ - vypustenie;
  • „Zrušiť“ - zrušenie operácie.

Bez ohľadu na typ operačného systému môžete odstrániť všetky položky z vašich fotografií alebo videí. A v profiloch iných ľudí - iba ich značky.

Užite si recenzie na Instagrame, vážení čitatelia!