Ako odstrániť hry z tabletu: pokyny pre Android a iPad

Ak čítate tento článok, je isté, že pre váš tablet prišiel „daždivý deň“: jeho pamäť a flash karta sú plné, ako sa hovorí, až po okraj a do digitálnych meandrov nemôže preniesť jeden megabajt údajov. Otravná situácia, však? Ale našťastie opraviteľné!

Prečítajte si pokyny uvedené nižšie (podrobne vysvetľujú, ako odstrániť hru z tabletu) a začnite s čistením. Inak neuvidíte novú hru vo svojom obľúbenom module gadget ... Mimochodom, ktorý sa práve objavil v službe Google Play a App Store.

Odstraňovanie hier /aplikácií z tabletov s OS Android

1. Otvorte menu systému Android - „Nastavenia“.

2. Klepnite na časť „Aplikácie“ (tu sa zobrazia všetky koše, ktoré je potrebné odstrániť).

3. Nájdite hru, ktorá vás nezaujíma, v zozname nainštalovaného softvéru (možno budete prekvapení, keď uvidíte ikony niektorých aplikácií - „dobre, ako skončili v pamäti tabletu?!“).

4. Otvorte vlastnosti vybraného objektu (klepnite na ikonu).

5. Pred odinštalovaním programu /hry z tabletu aktivujte na paneli funkciu „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“, aby ste odstránili všetky dočasné súbory z hlavnej pamäte systému a potom „Vymazať údaje“.

6. Kliknite na možnosť „Odstrániť“.
Ak existuje veľa nepotrebných hier, opakujte tento algoritmus znova a znova, až kým vo všetkých rohoch pamäte tabletu nezačnete čisté a upratané.

Rady! Táto metóda ukazuje, ako odstrániť hru pomocou výlučne štandardných nástrojov systému Android. Pamäť však môžete vyčistiťvykonávať iným spôsobom - pomocou čistiacich nástrojov tretích strán (napríklad odinštalovať alebo SD-Maid). Na rozdiel od štandardnej funkcie „Vymazať“ starostlivo prehľadávajú systém a poskytujú používateľovi zoznam súborov, ktoré sa majú vymazať.

Odstránenie hier /aplikácií z iPadu

1. Nájdite ikonu hry, ktorú ste sa rozhodli odstrániť na pracovnej ploche iPadu.

2. Stlačte a držte prst po dobu 2 - 3 sekúnd, kým sa na displeji nezačne „triasť“ a vedľa každého štítku (v hornej časti vľavo) sa neobjaví „krížik“.

3. Stlačte „krížik“ ikony hry, ktorú chcete odstrániť z tabletu.

4. Potvrďte svoj úmysel: v zobrazenom informačnom okne kliknite na tlačidlo Odstrániť.

5. Keď sa pamäť iPadu znova „leskne“ voľnými megabajtami alebo možno gigabajtmi, stlačte tlačidlo Domovská stránka. A choďte na App Store pre najnovšie správy!

Ako vidíte, vážený čitateľ, jednoduchý postup čistenia v priebehu niekoľkých minút oslobodzuje zariadenie od „ťažkého“ digitálneho predradníka. Použite ho včas a všetko bude v poriadku. Veľa šťastia