Ako odstrániť hry v sociálnych sieťach „Spolužiaci“

Vedci dokázali, že hráči majú akúkoľvek šancu stať sa vynikajúcimi vojenskými mužmi a lekármi, najmä chirurgmi. Celé tajomstvo tejto predispozície spočíva v tom, že pri odovzdávaní hier potrebných pre tieto profesie rozvíjajú určité schopnosti. Stratégie, strelci, arkády a hádanky rozvíjajú jemné motorické schopnosti prstov, pozornosti, prispievajú k sústredeniu.

Ale ak vy, milí čitatelia, nie sú takí vavríni v pokušení alebo ste len nudení pri hraní hry s rovnakou hrou v Odnoklassniki (je to už očami!), Musíte ju samozrejme odstrániť. Alebo možno všetky virtuálne hračky naraz. Je to už niekto ako: nálada, duša.

Aby príbeh netrval dlho a hry zmizli z osobnej stránky rýchlejšie na ok.ru rýchlejšie, pokračujme v akcii. To znamená, že zistíme, kde otvoriť a kliknutím odstrániť hru v Odnoklassniki.

Vymazanie hry

1. Vo vašom profile v Odnoklassniki kliknite na horizontálnu ponuku nad stavom v časti „Hry“.

2. Na stránke bude veľa hier, dokonca aj tie, ktoré ste nevideli vo svojich očiach a nehrali ste. Ale nemali by ste im venovať pozornosť. Potrebujete ísť na zábavu. Kliknite na ponuku Moje hry vľavo.

3. Teraz pred vašimi očami uvidíte, že ste boli veľmi potešení strieľať, blúdiť, zbierať a teraz toľko ... V bloku „Moje hry“ , napravo, umiestnite kurzor myši na miniatúru hry, ktorú chcete zbaviť.

4. Presuňte kurzor naotvoril funkčné podmenu a kliknite na „Odstrániť“.

5. Ďalší krok vyžaduje, aby ste potvrdili predtým vybranú akciu. Dôkladne premýšľajte o tom, či budete ľutovať, že sa rozlúčite s úrovňou 99, stavom „guru“ a inými hernými úspechmi získanými v Odnoklassniki za mnoho hodín prepracovania v okamihu. Ak nie, nie je to škoda, potom s istotou kliknite na tlačidlo Odstrániť v modálnom okne.

No, to je všetko! Už neexistujú žiadne hračky. Potrebujete z účtu odstrániť ešte jednu? Opäť postupujte podľa týchto pokynov a ešte viackrát ... Kým nebude vaše vedomie pri pohľade na hernú časť úplne uspokojené - „Nie, nič tu!“, „Zostanú iba tie, ktoré hrám.“

Ak sa hry neodstránia ...

Skontrolujte, či ste sa správne riadili pokynmi na odstránenie (pozri vyššie). Opatrne krok za krokom zopakujte všetky popísané činnosti v ňom. Ak to nevyjde, potom:

  • otvorte oddiel „Pomocník“ (stĺpec úplne vpravo v dolnej časti stránky);
  • do vyhľadávacieho poľa zadajte „hry“;
  • stlačte „Enter“;
  • prečítal tieto informácie (možno vám to pomôže).

Môžete tiež kontaktovať technickú podporu sociálnej siete:

  • v dolnom menu kliknite na „Predpisy“;
  • rolujte nadol po stránke;
  • kliknite na odkaz „Kontaktujte službu ...“ (nachádza sa hneď pod zoznamom);
  • vyplňte polia formulára (vysvetlite problém) a odošlite správu.

Ako sa zbaviť pozvánok na hry?

Ak máte pocit, že sedíte v Odnoklassniki na hry dlho, veľmidlhé, nekonečne dlhé a už boli odstránené všetky vaše blízke „tri v rade“ (alebo nech sú vaše obľúbené čokoľvek), ale pokušenie hrať vás ešte nenechá odísť. Alebo sa jednoducho naštvajte, keď na váš profil prídu najrôznejšie pozvánky na hru. Potom postupujte takto:

1. V ponuke pod profilovým obrázkom kliknite na „Zmeniť nastavenie“.

2. V podponuke „Nastavenia“ vyberte časť „Publicita“.

3. V poli „Povoliť“ v riadku „Pozvať ma do hier“ kliknite na prepínač v stĺpci „Ktokoľvek“.

4. V zozname možností kliknite na „Uložiť“, aby sa zmeny prejavili.

Po týchto akciách sa vás žiadna živá duša ani neživé (roboty! Nenájdu) nikdy nebudú snažiť vtiahnuť do akéhokoľvek herného dobrodružstva. No, aspoň v priestore sociálnej siete „Spolužiaci“.