Ako odstrániť hru Avatar a začať znova

Obsah

Hra Avatar je jedným z najpopulárnejších životných simulátorov. Zábava, noví známi, online večierky - všetko v nej je dobré. Spôsobuje nával emócií akýchkoľvek odtieňov: tu je láska a priateľstvo, žiarlivosť a intríg a mnoho ďalších rôznych „and“. Avšak s tým všetkým sú najnásilnejší fanúšikovia niekedy naplnení horiacou túžbou odstrániť Avatar a začať ho hrať znova.

Prečo by som chcel odísť? Dôvodov môže byť veľa. Určite máte svoje vlastné, pretože čítate tento článok. Berieme však na vedomie, že niektorí súdruhovia vytvárajú novú postavu, ktorá zásadne zohľadňuje predchádzajúce pokusy a omyly, druhá chce hrať „dva avatary“ (presnejšie 2 herné profily) a iní túži po novom obrázku. Nie je to však celá motivácia. Nebudeme sa však venovať týmto detailom.

Ako vytvoriť nový znak?

Zvláštnosťou a náročnosťou hry je to, že vymazanie v profile sociálnej siete neprináša účinok „nulovania“. Všetky údaje znaku Avatar sú automaticky prepojené s účtom v sociálnej sieti. To znamená, že po reštarte sa znova zobrazí váš avatar. S rovnakou úrovňou, v rovnakom obraze a samozrejme s rovnakou regáliou.

Preto sú tu potrebné osobitné triky. Ďalej zvážime možné možnosti opätovného spustenia hry:
1. Ak si chcete vytvoriť nový avatar v rovnakej sociálnej sieti (napríklad VKontakte), musíte si zaregistrovať nový účet. Môže to byť falošný alebo váš druhý profil (pomocouskutočné údaje) VKontakte. Ďalej musíte spustiť hru a nastaviť parametre postavy. Môžete tiež zadať názov.

2. Chceli by ste si zaregistrovať nový profil v Avatar bez vytvorenia nového účtu? Potom choďte na inú sociálnu sieť, kde je táto hra, a samozrejme na svoju osobnú stránku. Napríklad v Odnoklassniki sa inštalácia scvrkáva na nasledujúce:

- prejdite do časti „Hry“ (menu pod vašou fotografiou);

- otvorenie vyhľadávacieho panela (vyhľadávanie hier);

- spustite hru (tlačidlo „Prehrať“).

3. V hre existujú aj cheaty na rôzne druhy „chémie“ a na vytváranie profilov. Ale rýchlo sme vás varovali, že táto metóda nie je bezpečná. Používanie všetkých druhov opráv, programov, skriptov, ktoré upravujú účet v Avatar, môže viesť k odcudzeniu poverení účtu, vírusovej infekcii počítača a iným problémom (v hre, sociálnych sieťach, počítačovom systéme). Takže buďte na pozore: použitie nástrojov na hackovanie herných aplikácií je veľkým rizikom.

Všetky klady a zápory „reinkarnácie“

Medzi výhody nového začiatku hry:

  • profil je úplne „od nuly“;
  • nových známych, potenciálnych zákazníkov;
  • , ak sa obrázok a meno líšia (pre hráčov z predchádzajúceho profilu budete inkognito, nikto vás nepozná);
  • Existuje možnosť dosiahnuť veľké vyhliadky na novom účte, pričom sa vychádza z predchádzajúcich skúseností.

A zápory (kde sa od nich môžete dostať!):

  • správy nemožno odovzdať osobe z predchádzajúceho „sveta“ avataru na nový;
  • všetkyúspechy charakteru nie je možné oficiálne preniesť do nového profilu (predmety, zlato, úroveň skúseností atď.);
  • Priatelia možno nájsť iba z jednej sociálnej siete (v ktorej bola hra nainštalovaná na osobnej stránke).

Ako odstrániť hru

Ak sa rozhodnete natrvalo odstrániť Avatar, aby ste ho mohli hrať na inom účte alebo na inej sociálnej sieti, použite štandardné nástroje na odinštalovanie vo svojom účte. Napríklad vo VKontakte sa tento postup vykonáva takto:

1. Prejdite do časti „Hry“.

2. Presuňte kurzor nad ikonu aplikácie.

3. Kliknite na zobrazené „X“.

4. Potvrďte vymazanie (na paneli dopytov kliknite na položku Odstrániť).

​​

Preskúmanie je teraz ukončené. Aby som to zhrnul. K dispozícii sú najmenej tri spôsoby, ako znovu vytvoriť postavu v Avatar: dva dôveryhodné - vytvorenie iného účtu v sociálnej sieti a prechod na inú sociálnu sieť; a jeden nebezpečný je použitie podvodníkov. Experimentovanie s treťou metódou sa samozrejme neodporúča. Ak chcete začať „od nuly“ v super populárnom simulátore života, nie je potrebné riskovať.

Prajem vám všetkým herné výhody a nové skúsenosti vo vriacej virtuálnej párty s názvom „Avatar“!