Ako odstrániť fúzy nad perami

Obsah

  Antény u žien často spôsobujú komplexy. Môžu naznačovať zdravotné problémy alebo byť znakom štátnej príslušnosti. Ak sa k problému dostanete komplexne, môžete sa jedného dňa zbaviť nad hornou perou.

  Najbežnejšie spôsoby, ako sa zbaviť vlasov

  Vysoké hladiny mužských hormónov sa nalievajú do ľahkého chmýří cez hornú peru. V kozmetických salónoch je možné odstrániť kozmetickú vadu. Mnoho dievčat sa radšej vyrovná s problémom doma, doma. Používajú rôzne metódy:

  Pinzeta

  Šklbanie nástrojom odstraňuje nedostatok na týždeň, ale v budúcnosti vyvoláva výskyt tvrdých a čiernych vlasov. Na zmiernenie bolesti sa pred zákrokom vyberie horúci kúpeľ alebo sa naparí tvár. Koža sa pritiahne a vlasy sa trhajú v smere rastu vlasov. Po upokojení sa krém nanesie na tvár.

  Odľahčenie

  Ak sú antény zriedkavé, môžete ich pomocou peroxidu vodíka znateľne badať. Látka tenká vlasy, objaví sa menej často.

  Depilačný krém

  Tento produkt vám umožňuje zabudnúť na vlasy niekoľko týždňov. Môžete si ju kúpiť v každom obchode s kozmetikou. V súprave je obvykle zahrnutá špachtľa, pomocou ktorej je zmes odstránená. Mal by sa používať prísne podľa pokynov. Aby sa predišlo alergiám, odporúča sa testovať ich na zápästí.


  Krém neprenikne do vlasových korienkov - výsledok postupu bude trvať krátko

  Voskovanie

  Prúžky sa nanášajú na oblasť nad pery a sú prudko odtrhnuté. Medzi nevýhody metódy patrí jej bolestivosť, možnosť začervenania a výskyt alergií. Pre kožu náchylnú na zápal nie je táto metóda vhodná. Z profík - vlasy sa objavujú oveľa menej často.

  Cukorenie

  Vhodné pre dievčatá s citlivou pokožkou. Cestoviny sú pre neho pripravené desať minút. Musíte vziať 10 lyžíc cukru, lyžicu vody, citrónovú šťavu. Všetko sa mieša, zahrieva sa na oheň na žltú. Na problémovú oblasť sa aplikuje mierne ochladená zmes, na povrch sa nanesie kúsok tkaniva. Vyberte ho ostrým pohybom.

  Razor

  Odborníci považujú túto metódu za najmenej účinnú. Aj keď vlasy zmiznú, nové úponky sú hrubšie, tvrdšie a drsnejšie.

  Flossing

  Fúzy nad perom môžete odstrániť silnou niťou. Takéto odstránenie chĺpkov sa nazýva obchodovanie. Pointa je, že musíte vlákno zložiť určitým spôsobom a prevliecť cez kožu. Krútená niť zachytí antény ako epilátor a vytiahne ich. Toto je populárny spôsob odstraňovania chĺpkov u dievčat z východu.

  Salónne konania

  Ženy, ktoré sa nechcú riskovať, sa uchyľujú k salónom. Ak zveríte záležitosť skúsenému odborníkovi, môžete navždy zabudnúť na nežiadúcu vegetáciu.

  Elektrolýza - metóda, pri ktorej sa vlasové folikuly odstránia výbojom s malou silou. Špeciálne zariadenie sa vyrovná aj s tvrdými a šedými farbamivlasy. Na dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča vykonať niekoľko postupov.


  Po elektrolýze trvajúcej niekoľko dní je potrebné intenzívne ošetrovať pokožku
  .

  Typ elektrolýzy - fotoepilácia - menej bolestivý. Vlasy sú vystavené svetelným zábleskom. Pokožka nie je poškodená. Procedúra trvá niekoľko minút. Jeho dôstojnosť pri absencii rizika infekcie.

  Odporúčame vám prečítať si: Ako sa zbaviť vlasov z nosa

  Laserové odstraňovanie chĺpkov získava čoraz väčšiu obľubu.

  Reklama sľubuje: potom, čo jej vlasy navždy zmiznú. Pred zákrokom vlasy dorastú do 4 mm.

  Laser zvyšuje teplotu buniek a oslabuje vlasový folikul.

  Aby sa zabudlo na antény nad perami, bude trvať 1 až 7 postupov.

  nespôsobujú hmatateľné nepohodlie a vyžadujú si minimálne množstvo času. Jedinou nevýhodou je, že zariadenie nájde na tmavej pokožke iba tmavé vlasy. Majitelia blond vlasov budú musieť nájsť inú metódu.

  Dôležité!Predtým, ako sa dohodnete s odborníkom, mali by ste sa uistiť, že má príslušné lekárske vzdelanie.

  Ľudové opravné prostriedky

  Opravné prostriedky, ktoré používajú ženy po stáročia, nestratili svoj význam. V niektorých prípadoch sú dokonca ešte účinnejšie ako drahé procedúry v salónoch.

  Semená Datura môžu výrazne zlepšiť situáciu na perách. Mali by byť rozdrvené, pridajte vodku do buničinovej konzistencie.Zmes sa udržuje po dobu jedného mesiaca, potom čo sa utrie problémová oblasť tinktúrou. Recenzie naznačujú, že vegetácia po takejto manipulácii sa neobjavuje dlho a nové vlasy slabnú a stenčujú. Semená by sa mali používať opatrne, pretože sú jedovaté.

  Soda je rovnako účinným prostriedkom nápravy. Lyžica prášku sa rozpustí v pohári horúcej vody. Bavlnená vlna je navlhčená v tekutine a nanesená na plochu anténami niekoľko hodín. Ak chcete úplne zmiznúť, musíte postup zopakovať 5-6 krát. Táto metóda sa neodporúča pre dievčatá so suchou pokožkou.

  ​​

  Kôra vlašských orechov je tiež schopná zbaviť sa vlasov nad perami. Najskôr sa vysuší a potom sa spáli. Zvyšky sa rozpustia v malom množstve vody. Výsledná zmes je mastená pokožkou niekoľkokrát denne.

  Jedným z najúčinnejších receptov je zmiešať niekoľko zložiek - peroxid vodíka, múka, citrónová šťava, vaječný bielok. Namiesto peroxidu môžete užívať hydroperit. Proteín sa šľahá do peny, pridá sa niekoľko kvapiek peroxidu a ďalšie zložky. Aby ste sa uistili, že maska ​​je bezpečná, musíte skontrolovať jej účinok na ruku. Pokožka na tvári by mala byť pripravená naparovaním horúcou vodou. Nechajte oblasť pier nedotknutú. Maska sa udržiava na tvári desať minút. Ak sa začne horieť, môžete zmes predčasne odstrániť.


  Amoniak s peroxidom vodíka tiež poskytuje dobrý výsledok
  .

  Oblasť rastu vlasov sa niekoľkokrát denne utiera zmesou amoniaku, peroxidu vodíka a citrónovej šťavy. potomnamažte pokožku zvlhčovačom. Frekvencia - najmenej trikrát denne, niekoľkokrát týždenne. Doba expozície závisí od hrúbky, farby a hustoty vlasov.

  Ďalšia masť pomôže odstrániť fúzy nad perou. Hydroperitová tableta sa rozpustí v amoniaku a tekutom mydle, kým sa nedosiahne konzistencia kyslej smotany. Po správnom premiešaní sa zmes aplikuje na oblasť kože pod nosom. Po štvrťhodine umyte studenou vodou. Na oblasť pod podsolabiálnymi záhybmi sa aplikuje upokojujúce mlieko.

  Vyššie uvedené metódy majú kontraindikácie. Pred ich použitím by ste mali zvážiť klady a zápory, skontrolovať problémy so štítnou žľazou a hormonálnymi hladinami. Pred vykonaním salónnych procedúr je potrebná odborná konzultácia.