Ako odstrániť fotografie z Instagramu

Prečo ste nechceli vymazať fotografiu, ktorá bola predtým uverejnená na internete? Možno sa zdá, že fotografia je neúspešná alebo len unavená? Možno existuje viac zaujímavých obrázkov, ktoré chcem zdieľať. Prípadne sa používateľ rozhodol zmeniť tému svojej galérie a niektoré obrázky jej nevyhovujú. Tak či onak, môže existovať mnoho dôvodov, ale existuje len jeden alebo dva spôsoby, ako odstrániť fotografiu.

Instagram je služba na zobrazovanie fotografií, takže všetko v nej je premyslené presne týmto smerom, ale na odstránenie funkcií existuje omnoho menej funkcií. Druhým dôvodom nízkej funkčnosti je to, že bol pôvodne vyvinutý pre produkty Apple, t. mobilných zariadení. Bez ohľadu na veľkosť albumu môžete fotografiu z Instagramu odstrániť iba vyhľadaním tejto fotografie.

Ak je album veľký, môže to spôsobiť určitý problém, pretože naraz sa na stránke zobrazí iba 16 obrázkov. Odstránenie starých fotografií s dlhým odovzdaním môže týmto spôsobom trvať veľa času, pretože po tomto postupe sa album preklopí späť na prvú stránku a ak chcete odstrániť ďalšiu starú fotografiu, bude potrebné ju znova prevrátiť.

Najprv prejdite do svojho profilu a vyhľadajte požadovanú fotografiu. Na tento účel môžete použiť ikonu „Zoskupené zobrazenie“, ktorá sa nachádza nad fotografiami, ale pod avatarom vľavo. Toto tlačidlo umožňuje prezerať fotografie v skupinách, nie po jednej.

Po nájdení požadovanej fotografie ju vyberte a kliknite na tlačidlo vpravo pod ňou,vyzerajú ako tri štvorce. Otvorí sa ponuka akcií, jeden z príkazov, v ktorých je Odstrániť, t. J. V skutočnosti odstránenie. Potom budete musieť potvrdiť, že svoju fotografiu naozaj potrebujete odstrániť opätovným kliknutím na tlačidlo Odstrániť.

Je trochu jednoduchšie zbaviť sa fotografie, ktorú ste nedávno nahrali. Nachádza sa priamo v „páse“ alebo pri prezeraní zoznamu „Zobrazenie zoznamu“, ktorého tlačidlo je naľavo od radu tlačidiel nad obrázkami.

Čo ešte potrebujete vedieť o vymazaní na Instagrame?

  • Fotografia sa v aplikácii môže stále zobrazovať niekoľko hodín, hoci je už vymazaná kvôli frekvencii aktualizácií servera. Odkaz na obrázok môže byť k dispozícii aj niekoľko hodín.
  • Fotografia sa úplne odstráni, t. nie je možné ho obnoviť, je možné ho znova stiahnuť.
  • Ak sa vymazaná fotografia zobrazuje dlhšie ako jeden deň, oplatí sa kontaktovať podpornú službu tejto služby.