Ako odstrániť fotografie v kontakte

množstvo osobných údajov vrátane miesta štúdia, bydliska, osobných fotografií a oveľa viac! Sieť VKontakte, inzerovaná ako jediná nerozbitná, bola na tejto ceste osobitne „rozlíšená“.

Dnes, keď uplynula intoxikácia slobodou komunikácie, sa zvyšuje počet ľudí, ktorí chcú upraviť svoje profily a vymazať fotografie - svoje vlastné a ďalšie, ktoré s nimi súvisia.

1 spôsob

Prvou možnosťou, ako odstrániť fotografie v kontakte, je jednoducho kliknúť na odkaz „Moje fotografie“ vo svojom profile a v otvorenom okne nájsť celý zoznam fotografií vo forme malých miniatúr. Keď kliknete na fotografiu, otvorí sa a pod ňou na jej pravej strane sa zobrazí akčné menu, v ktorom je tiež položka Odstrániť. Po výbere tejto akcie sa fotografia odstráni, aj keď je viditeľná na obrazovke, už je odstránená.

obojsmerne

Ak je fotografia v albume, potom si môžete vybrať požadovaný album na tej istej stránke „Všetky fotografie“ (ak nie je viditeľný, potom pod viditeľnými obálkami je odkaz „Zobraziť všetky _ počet albumov]). "). Ďalšie kroky sú úplne rovnaké ako v predchádzajúcom odseku.

3 spôsobom

Odporúčame tiež prečítať si:

Ako odstrániť osobu z účastníkov VKontakte

Existuje aj iná možnosť, ako odstrániť fotografiu. Na tej istej stránke „Moje fotografie“ sa nachádza položka „Prehliadať fotografie“ umiestnená v hornej časti stránky napravo pod poľom „Pridať nové fotografie“. Kliknutím na tento odkaz sa otvorí kompletný zoznam vašich fotografií v aplikácii Kontakty vo forme miniatúr. Potom sa všetko urobí presne to isté.: Kliknutím otvoríte požadovanú fotografiu, v ponuke pod ňou sa vyhľadá položka „Odstrániť“, klikne myšou - a to je všetko.

4 spôsob

Čo ak chcete odstrániť celý album? Keď umiestnite kurzor myši na obal albumu, v pravom hornom rohu sa zobrazí obrázok ceruzky - toto je tlačidlo „Upraviť album“. Kliknutím naň sa používateľ dostane na stránku, na ktorej môžete nastaviť názov albumu a popis každej fotografie. Ak kliknete na položku „Odstrániť album“, ktorá sa nachádza takmer v hornej časti stránky (pod obrázkom obálky), bude úplne odstránená.

Odstránili ste ten správny?

Stáva sa, že neúmyselne odstránia potrebné fotografie, ktoré by mali zostať v profile. Čo robiť

Všetko je tu smutné. Odstránené fotografie môžete obnoviť iba v jedinom okamihu. Keď odstránite fotografiu VKontakte, nad jej obrázkom sa zobrazí položka Obnoviť. Ak na ňu kliknete, fotografia sa vráti do albumu (alebo do profilu, ak nie je v albume), ale ak sa tak nestane, obrázok sa nevráti, môžete ho znova odovzdať.

V prípade albumov je to ešte poľutovaniahodnejšie - vypúšťajú sa okamžite a natrvalo, ani sa nenavrhuje ich obnovenie.

Z toho všetkého vyplýva iba jeden záver: vymazanie fotografie je najlepšie starostlivo, pokojne a opatrne.