Ako odstrániť fotografie a albumy fotografií v Odnoklassniki

Je ľahké „vypočítať“ osobu, ktorá práve zaregistrovala svoj profil na akejkoľvek sociálnej sieti - podľa množstva fotografií, poznámok a iných informácií o sebe, ktoré šíri bez strachu do siete. Rovnaký obrázok sa pozoruje aj v najpopulárnejšej ruskej sociálnej sieti dnes - Odnoklassniki (odnoklassniki.ru).

O niečo neskôr, unavený bojom proti cudzincom, ktorí žiadajú „priateľov“, často používajúc obscénne a vulgárne komentáre, pozvania na zbytočné hry a aplikácie, si chudobný užívateľ uvedomuje, že ponáhľal a stal sa silnejším v snahe odstrániť všetko, čo iba možné. Prvou tradične v rámci „cenzúry“ sú fotografie.

Možné možnosti

Fotografie na akejkoľvek sociálnej sieti sú rozdelené do niekoľkých kategórií: osobné, krajinné a iné, ktoré zobrazujú používateľa. Odnoklassniki je služba zameraná na ľudí vo veku a dospievajúcich, pre ktorých je najdôležitejšia jednoduchosť a dostupnosť všetkých funkcií. Odstránenie fotografie v Odnoklassniki preto nie je vôbec ťažké, robí sa to z vášho profilu (t. J. Z vašej stránky) v sekcii Fotografie, ktorá sa nachádza napravo od hlavného obrázka. Keď prejdete na túto časť, otvorí sa stránka „Všetky fotografie“, na ktorej sa zobrazia všetky osobné fotografie a niekoľko častí z každého albumu. Pomocou odkazov na ňom môžete prejsť do každého albumu, ale nemôžete z neho odstrániť fotografie.

Odporúčame prečítať si:

Ako odstrániť odber VKontakte
  1. Osobné fotografie možno odstrániť na karte „Osobné fotografie“. Dosť na topresuňte myš nad požadovanú a počkajte, kým sa v ľavom hornom rohu náčrtu neobjaví kríž, kliknite naň a potvrďte odstránenie.
  2. Ak chcete odstrániť obrázok z albumu na Odnoklassniki, musíte prejsť na kartu „Fotoalbumy“ a otvoriť požadovaný. Ďalšie kroky sú rovnaké ako v predchádzajúcom odseku.
  3. Ak chcete odstrániť fotoalbum, stačí kliknúť na krížik na obale tohto albumu na karte „Fotoalbumy“.
  4. Fotografie môžete odstrániť aj počas prezerania. Každá fotografia sa otvorí v samostatnom okne, v ktorom napravo od obrázka sú odkazy, ktoré vám umožňujú vykonávať s ňou niektoré akcie. Jedným z nich je „Odstrániť fotku“.
  5. Situácia s fotografiami iných používateľov je v Odnoklassniki o niečo zložitejšia. Ak je používateľ označený na niekoho fotografii, uvidí tieto fotografie na karte „Na fotografii priateľov“, nemá však právo ho odstrániť. Jediné, čo je možné, je odstrániť značku fotografie (pri umiestnení kurzora myši na obrázok sa zobrazí odkaz na akciu), t. predstierať, že nie je na tejto fotografii. Zmazať ju môže iba používateľ, ktorý vlastní fotografiu.

Ak skutočne potrebujete, aby obraz zmizol zo služby, môžete skúsiť osobe napísať osobnú správu, ktorá ju požiada. Ak otvoríte fotografiu, môžete sa na ňu sťažovať kliknutím na príslušný odkaz vpravo, bude to mať tiež za následok odstránenie obrázka, ale moderátori stránok, ktorí sú povinní na sťažnosť odpovedať.