Ako odstrániť číslo z čiernej listiny MTS a vypnúť túto službu

Obsah

  Rušivé hovory do bunky od známych a najmä neznámych kamarátov sú zdrojom úzkosti, úzkosti a obťažovania. Našťastie MTS poskytuje svojim zákazníkom príležitosť zastaviť túto beztvarú hanbu - zakázať kontakt „kontaktu“.

  V tomto článku sa dozviete, ako aktivovať a deaktivovať službu Čierna listina na MTS a ako odstrániť číslo zo zablokovaných kontaktov.

  Podrobnosti o službe

  Možnosť blokovania je k dispozícii vo všetkých balíkoch s výnimkou série iPad, Connect a Online. Predplatiteľ v zablokovanom zozname nebude môcť uskutočňovať hovory ani odosielať SMS.

  Celkovo môže vlastník karty SIM zablokovať prístup k 300 kontaktom (štandardné a alfa). Táto služba má vplyv na miestne a medzinárodné hovory, ako aj na roaming (kde je podporovaná komunikácia založená na roamingovej technológii CAMEL).

  Účastníci, ktorí majú záujem o otázku „ako povoliť alebo zakázať čiernu listinu na MTS“, by mali zohľadniť skutočnosť, že SMS v niektorých regiónoch Ruska nespadajú pod filter možností.

  Pripojenie

  Ak existuje sieť, môžete službu aktivovať vo svojom osobnom profile na stránke mts.ru alebo odoslať požiadavku zo svojho mobilu:

  • * 111 * 442 #;
  • SMS z čísla „442 * 1“ na 111.

  Správa možností

  Odporúčame prečítať si: Ako vypnúť meteorologickú službu na MTS