Ako odstrániť červenovlásku z vlasov: ženské tajomstvá

Aké dievča neradi experimentuje so svojím vzhľadom? A ktoré dievča aspoň raz za život ani nesnívalo, že sa stane blond? Otázky sú rétorické! Tu sú len výsledky takýchto fantázií a experimentov, ktoré sa nemusia uspokojiť. Obzvlášť ak sa rozhodnete farbiť svoje tmavé vlasy vo svetlých farbách. Bohužiaľ, veľa z nich zažije horké sklamanie a namiesto očakávanej blondínky nájdete nepríjemnú červenú farbu. Po období zúfalstva a horkých sĺz sklamania sa musíte pustiť do práce a premýšľať o tom, ako odstrániť ryšavú srsť z vlasov.

Ako odstrániť červený odtieň vlasov

Nespúšťajte zúfalstvo! Všetko sa za vás nestratí. K takémuto účinku môže dôjsť v dôsledku skutočnosti, že na tmavých vlasoch je červený pigment a ak je nesprávne zafarbený, môže sa objaviť. Takže, ak ste maľovali v salóne, potom všetky nároky na pána. Peniaze vám buď vrátia, alebo profesionálne upravia výsledok na svoje vlastné náklady.

V prípade, že ste sa zapojili do amatérskych vystúpení a maľovali ste bez pomoci domácich špecialistov, potom budete musieť odstrániť červený odtieň sami. Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť. Tu je niekoľko z nich.

  1. Najjednoduchším spôsobom jevrátiť sa k vašej prirodzenej farbe vlasov . Pri výbere farby pre nový postup si však dajte pozor a vyberte tón, ktorý je o niečo ľahší ako váš prirodzený postup. V takom prípade môžete odstrániť červený odtieň vlasov. Farba by mala obsahovať studené odtiene, pretože iba oni môžu neutralizovať červenú.
  2. Ak ste v predchádzajúcich farbivách zvolili červenú alebo gaštanovú farbu, problém je v tom, že na vlasoch zostane stará farba. V tomto prípadebudete potrebovať objasnenie . Tento postup úplne zafarbí vlasy tým, že ich zbaví pigmentu, a potom môžete byť zafarbené v akejkoľvek farbe. Ale buďte opatrní, pretože zosvetlenie výrazne vyčerpáva vlasy a môže byť veľmi krehké a krehké. V takom prípade budú potrebovať ďalšiu starostlivosť a ochranu.
  3. Prípadne si môžete zvoliťbledú farbu . Vzťahuje sa na studené tóny, ktoré pomôžu účinne odstrániť ryšavicu z tmavých vlasov.
  4. Existuje aj iný spôsob. Môžete použiťtónové tonikum . Mal by sa pridať do balzamu pri každom umývaní vlasov. Je potrebné zvoliť studený odtieň, najlepšie je, keď je popol. Algoritmus je práve taký, aby neutralizoval červený, to znamená teplý tón, potrebujete studený tón, to znamená popol.

Čo ešte pomôže?

Vlasy sú veľmi dôležitou súčasťou vzhľadu a obrazu ženy. Preto by mali vždy vyzerať skvele. Vyžaduje si to čas a starostlivú údržbu. Ak nekontrolovateľne experimentujete s farbami vlasov, môžu čoskoro stratiť lesk, krásu a príťažlivosť. Preto, ak sa rozhodnete farbiť vlasy, je najlepšieobrátiť sa na špecialistu , ktorý je oboznámený so zákonmi a jemnými odtieňmi. Navyše, ak ste vykonali neúspešný experiment na vlasoch, o pomocje tiež lepšie ísť za vedomou osobou, ktorá vám určite môže pomôcť a vedia, ako odstrániť ryšavka.

Ak sa vám stále podarilo dosiahnuť požadovaný výsledok a stali ste sa svetlovlasou, potom je na zabránenie zmien v tieni dôležité poznať pár odtieňov. Napríklad v dôsledku bielidla obsiahnutého vo vodovodnej vode môžu vlasy získať nežiadúcu červenú farbu. Je to spôsobené chemickou reakciou pigmentu vo vlasovej štruktúre s chlórom z vody. Takže musíte tvrdo pracovať a zakaždýmprevarte vlastnú vodu, aby ste si umyli vlasy . Musíte tiež použiť špeciálne šampóny pre svetlé vlasy. Pomáhajú tiež udržiavať farbu svetla bez zmeny odtieňa.

Po znalosti týchto odporúčaní nebude pre vás ťažké stať sa skutočnou blondínkou.