Ako odstrániť brušné vlasy

Obsah

  Všetky ženy sa snažia nosiť plavky bez plachosti. To sa nedá urobiť, ak je na tele viditeľná vegetácia. "Ako odstrániť brušné vlasy?" Je populárna požiadavka u dievčat. To je možné dosiahnuť pomocou ľudových liekov a salónnych procedúr.

  Ženy majú spravidla na bruchu svetlé, takmer neviditeľné vlasy. Ale kvôli hormonálnej nerovnováhe alebo genetickej predispozícii môžu hrubé a čierne vlasy narastať. Zvýšená produkcia mužských hormónov sa vyskytuje u každej piatej ženy. Eliminuje sa hormonálnou liečbou.

  Tehotné ženy sa často obávajú problému neestetického vzhľadu brucha. Trpí zvýšenou produkciou progesterónu.


  Vlasy brucha u dievčat predstavujú problém s pálením pre predstaviteľov čiernych a belošských žien. Zostáva im iba epilácia alebo depilácia

  Hoci je britva najbežnejším nástrojom na zbavenie sa vegetácie, neoplatí sa použiť ju na žalúdok. Je vhodný iba pre podpazušia alebo nohy. Ak ju držíte na jemnej pokožke, objavia sa na nej tvrdé a tmavé chĺpky. Dôvodom je skutočnosť, že čepeľ odstraňuje iba hriadeľ, nie folikul.

  Nevýhodou holiaceho strojčeka je to, že postup sa bude musieť opakovať každé dva dni, inak sa na žalúdku objaví škaredá strnina. Nevylučuje sa a podráždenie.

  Zafarbenie je ďalším účinným spôsobom, ako zabudnúť na problémy. Postačuje na denné navlhčenie vlasov peroxidomvodíková alebo amoniaková farba. Môžete tiež použiť zmes citrónovej šťavy a octu, masku s hlinkou. Táto metóda je vhodná, ak sú vlasy malé a sú tenké. Vykonajte postup, kým sa nedosiahne výsledok.


  Depilačné krémy - efektívny nástroj na zbavenie sa nežiaducej vegetácie

  Existuje mnoho krémov na odstraňovanie chĺpkov, ktoré sa líšia cenou a výrobcom. Je lepšie zastaviť sa v známych a dôveryhodných spoločnostiach. Ich výrobky zaručujú bezpečnosť postupov - na koži nezostanú žiadne stopy a štetiny sa objavia oveľa neskôr ako pri použití holiaceho strojčeka. Sú účinné vďaka prísadám - tioglykolát vápenatý, hydroxid vápenatý. Rozpúšťajú dokonca tvrdé a čierne vlasy. Krémové chĺpky sa dajú ľahko odstrániť pomocou plastovej špachtle.

  Epilátor

  Epilátor používajú mnohé ženy, ktoré chcú hladkú pokožku. Jeho mínus je v bolestivosti. Prístroj, ktorý sa skladá z mnohých malých pinziet, odstraňuje vlasy koreňom. Z tohto dôvodu sa nové objavujú po dlhej dobe. Ďalšou nevýhodou epilátora je, že nevylučuje vrastanie vlasov. Prevencia je ošetrenie kože drhnutím tretí deň po zákroku. Aby ste nevydržali bolesť, odporúča sa vopred namazať pokožku špeciálnym gélom alebo krémom.

  Ak sú však vlasy pestované, bude potrebné prijať naliehavé opatrenia. Pokožka sa udržiava nad parou, zarastené vlasy sa jemne pritlačia ihlou, potom sa vyťahujú pinzetou. Ak začnete situáciu, musítevyhľadajte lekársku pomoc.


  Epilátor - má výhody aj nevýhody

  Wax

  Spoločnosť Waxing získala milióny fanúšikov z celého sveta vďaka svojej dostupnosti a jednoduchosti. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o odstránenie brušných vlasov, je to jeden z najlepších spôsobov. Ženy vo svete už dlho používajú vosk.

  Existuje niekoľko druhov odstraňovania chĺpkov:

  Odporúčame prečítať si: Ako odstrániť nechcené vlasy
  • Studená. Ak chcete týmto spôsobom odstrániť z brucha vlasy, môžete si kúpiť voskové prúžky. Ich použitie je jednoduché - materiál iba zohrejte vo svojich rukách, pripojte sa k problémovej oblasti a potiahnite ho proti rastu vlasov.
  • Teplá. Vosk sa zahreje na 40 stupňov. Táto metóda robí pokožku nielen hladkou, ale aj sametovou na dotyk.
  • Horúce. Vosk sa zahrieva na 47 stupňov v špeciálnej nádobe na vosk. Toto odstránenie chĺpkov je vhodné na odstránenie chĺpkov z brušných, intímnych oblastí.

  Postup sa vykonáva takto. Vosk sa rozpustí vo vodnom kúpeli, po ploche, kde rastú vlasy, sa distribuuje drevená špachtle. Zhora sa nanáša časť látky, ktorá čaká na stuhnutie látky. Jediným pohybom otvorte látku.


  Používanie vosku je ťažšie ako prúžky, ale nie menej účinné

  Laserové odstránenie chĺpkov

  Nechcené brušné vlasy môžete natrvalo zbaviť pomocou laserového alebo fotografického odstránenia vlasov. Aj keď vlasy zmiznú, ale nie okamžite a nie až do konca života. Tieto metódy sú založené na použití vysoko pulzného svetla a laseralúče. Ich plusom je absencia vrastov, dlhodobý účinok, minimum bolesti. Z nedostatkov - relatívne vysoká cena.

  Cukor

  Cukor je populárnou technikou odstraňovania vegetácie pomocou cukru. Zahŕňa to prípravu špeciálnej pasty. Zahŕňa citrónovú šťavu, granulovaný cukor, vodu. Zložky sa varia do zhustnutia, karamelová farba sa nanáša na pokožku proti rastu vlasov. Pasta sa odstráni v smere rastu. Tým sa zabráni zarastaniu. Táto metóda vám umožňuje nemyslieť na problém niekoľko týždňov.

  Vlasy brucha sú nepríjemným, ale nie vážnym problémom. Pred odstránením vegetácie v tejto zóne je potrebné zamyslieť sa dvakrát. Vyššie uvedené metódy sú vhodné pre mužov aj ženy. Ukazovaním horlivosti môžete znížiť estetickú vadu na nič.