Ako odpojiť službu Be in know od spoločnosti Beeline

V spoločnosti Beeline, ako v sieti ktoréhokoľvek iného operátora, predplatitelia nemajú vždy možnosť zostať v kontakte. Dôvody zostania mimo siete môžu byť veľmi odlišné: potreba úplne vypnúť mobilné zariadenie, vybitá batéria, telefón sa pokazil, miesto mimo dosahu operátora atď. Je však veľmi dôležité, aby mnohí používatelia Beeline vedeli, kto ich volal počas odpojenia, kedy a čo bolo potrebné volať (z akého dôvodu).

Z tohto krátkeho sprievodcu sa dozviete, ako povoliť alebo zakázať funkciu „Buďte viem“ na službe Beeline, ktorá umožňuje volajúcim zanechať hlasové správy v prípade, že ste offline. Vykonáva funkcie záznamníka:

  • po uskutočnení hovoru používatelia počujú v telefóne hlasové varovanie s informáciami, ktoré nemôžete zdvihnúť, a požiadajú ich, aby zanechali správu;
  • Po získaní prístupu do siete môže účastník počúvať všetky ľavé hlasové správy pod číslom 0646.

Táto možnosť je k dispozícii bez mesačného poplatku (pripojenie je tiež bezplatné). Poplatok za počúvanie odkazovača podľa servisného čísla sa účtuje podľa podmienok použitého tarifného plánu pre odchádzajúce hovory. A účastníci rozhovoru platia za zaznamenávanie informačných oznámení (aj podľa ceny za odchádzajúci hovor za poplatok).

Dáta v jednotlivom záznamníku v službe sa ukladajú na jeden deň. Maximálny povolený čas pre každé oznámenie je 40sekúnd. Prevádzkovateľ môže súčasne uložiť najviac 30 správ.

Funkcia sa aktivuje príkazom USSD * 110 * 1061 # alebo číslom 067401061. Ak chcete službu deaktivovať, vytočte * 110 * 1062 # alebo 067401062.

Beeline používajte pohodlne!