Ako odpojiť pripojené služby na Tele2

Obsah

Otázka, ako vypnúť všetky služby na tele 2, sa stáva akútnou, horí, keď peniaze z účtu SIM zmiznú, Boh vie prečo a ako keby bez špeciálneho odpadu. Alebo, keď sú potrebné úspory, je potrebné nechať komunikáciu iba bez funkčných „žemlí“ (doplnkové služby).

Ak neviete, ako zakázať služby na Tele2, ale je nesmierne dôležité, aby ste tento postup dokončili čo najskôr, prečítajte si tento článok až do konca. Diskutuje o rôznych spôsoboch, ako sa zbaviť pripojených služieb (zo všetkých naraz!).

Začnime teda s nimi.

Služba, povedzte, čo je na karte SIM a ako ju vybrať

Služby v telefóne Tele2 je možné odstrániť priamo z telefónu. Táto možnosť vypnutia sa vykonáva takto:

1. Najprv musíte zistiť, aké nepotrebné možnosti sú súčasťou vášho balíka. To znamená, že ich nepoužívate alebo nepoužívate veľmi zriedka, ale ktoré pravidelne vyčerpávajú peniaze z účtu SIM karty každý mesiac alebo každý deň.

Na mobilnom zariadení vytočte požiadavku - * 153 #. Potom stlačte tlačidlo Hovor.

2. Služba SMS v priebehu niekoľkých okamihov pošle do telefónu zoznam všetkých aktívnych predplatných a služieb s pokynmi na ich odstránenie.

3. Použite výzvy a zničte možnosti, ktoré „jedia“ vaše ťažko zarobené peniaze na telefóne.

Pozor!Týmto spôsobom nemôžete zakázať iba službu „Pípnutie“. Existuje samostatný príkaz -* 115 * 0 #. Ak chcete skontrolovať platené odbery, použite žiadosť USSD - * 189 #.

Pokiaľ ide o jeho osobného účtu, je jeho vlastným šéfom

Ak po spojení niektorých služieb s operátorom Tele2 skôr, po určitom čase ste silne pochybovali o ich potrebe, chcete ich odmietnuť, vyzbrojte počítač alebo notebook pripojený k internetu. a postupujte podľa tohto jednoduchého návodu (iba 3 minúty!):

1. V prehliadači prejdite na stránku - my.tele2.ru.

2. Vpravo hore kliknite na „Môj účet“.

3. Na paneli „Prihlásenie“ vytočte svoje telefónne číslo a kliknite na „Prihlásiť sa“.

4. Počkajte na SMS s kódom od operátora. A potom zadajte do zobrazeného riadku.

5. Kliknite na tlačidlo Dokončiť.

6. Po autorizácii v ponuke otvorte časť „Tarify a služby“ a vyberte pododdiel „Správa služieb“.

7. V zozname, ktorý sa otvorí, kliknite myšou a nastavte posúvač do stavu „vypnuté“ v linkách služieb, ktoré už nie sú potrebné.

8. Potvrďte deaktiváciu: kliknite na tlačidlo „Vypnúť“ pod textom žiadosti.

9. Vráťte sa do ponuky stránok, znova otvorte časť „Tarify a služby“. Tentoraz však v podponuke kliknite na položku „Správa prihlásenia na odber“.

10. V okne „Správa prihlásenia na odber“ kliknite na príkaz „Odstrániť všetko“.

11. Potvrďte deaktiváciu všetkých existujúcich odberov: v novom okne kliknite na tlačidlo „Odstrániť“.

​​

Selektívne odstavenie

Na odstránenie akýchkoľvek konkrétnych služieb v tarifnom balíku (poskytovanéže viete, ktoré sú pripojené) na odpojenie použite priame príkazy USSD. Tu je zoznam žiadostí o deaktiváciu obľúbených možností:

  • „Kto volal“ - * 115 * 330 #;
  • „Všade, kde je nula“ - * 143 * 20 #;
  • „Zoznamka“ - * 684 * 0 #;
  • Čierna listina - * 220 * 0 #;
  • AntiAON - * 117 * 0 #.

Pravidelne kontrolujte predplatné a možnosti, ktoré sú na karte SIM. Upravte zostatok ďalších platených funkcií vo vzťahu k vášmu rozpočtu. Zamyslite sa nad potrebou služieb, ktoré prakticky nevyužívate (čo je lepšie zakázať platené služby v telefóne). Suma na účte SIM karty pravdepodobne „rýchlo nezmizne“.