Ako odpojiť a pripojiť SuperAON na megafón

Obsah

Služba SuperAON od mobilného operátora Megafon vám umožňuje určiť skryté čísla pri prichádzajúcich hovoroch. Funkcia definície sa vzťahuje na všetky balíky mobilného operátora. Navyše podporuje roaming a v niektorých prípadoch dokáže rozpoznať počet iných mobilných operátorov.

S týmto nastavením karty SIM sa preto nebudú pozdravovať telefónne chuligány a podvodníci. Naozaj, ak viete číslo prichádzajúceho hovoru (je automaticky označené symbolom „libra“), ak konáte okamžite, môžete „vypočítať“ osobu, ktorá od neho volala. Vo väčšine prípadov sa týmito otázkami zaoberá polícia: hľadajú polohu „maskovaného dialera“ pomocou špeciálneho peelingového zariadenia.

Po pripojení SuperAON sa odtajnené číslo môže pridať do zoznamu kontaktov vo formáte - # 7926 # number #. Pri ďalších hovoroch z tohto čísla sa na displeji telefónu zobrazí meno účastníka.

SuperAON v sieti Megafon však nepodporuje všetky modely mobilných zariadení. Napríklad na starých modeloch Samsung (D600, D500, D820, E480) a Siemens (CX1) nemožno hovor dešifrovať. Ak používate mobilné starožitnosti, nezabudnite si s technickou podporou operátora overiť, či služba na tom bude fungovať.

Vo funkcii detekcie hovorov je ďalší veľký znak „VUT v Brne“. Stojí pomerne lacno: jeho mesačný poplatok je 1 500 rubľov mesačne, peniaze z účtuúčtované každý deň.

Táto príručka vám pomôže vypnúť SuperAON na megafóne a podľa potreby ho znova aktivovať.

Vypnutie

Deaktiváciu SuperAON je možné vykonať tromi spôsobmi:
1. Poslať žiadosť o USSD - * 502 * 4 #.
2. Pošlite SMS správu so slovom „Vypnuté“ na krátke číslo - 5502.
3. Vypnite službu vo svojom účte na mimo pracovisku (lk.megafon.ru/login/).

Spojenie

Túto funkciu môžete aktivovať niekoľkými spôsobmi:
1. Pošlite „prázdnu“ SMS správu 5502.
2. Požiadajte príkazom USSD - * 502 #.

Bezpečné a pohodlné mobilné pripojenie pre vás!