Ako nezávisle zakázať platené služby na serveri Beeline

Obsah

Platené opcie, služby spoločnosti Beeline sa poskytujú na základe denných a mesačných taríf. Podľa cenovej politiky spoločnosti by hodnota jednorazového poplatku za prostriedky z informačnej karty Beeline SIM v telefóne na obsah, informačné a informačné služby a ďalšie funkcie nemala prekročiť 30 rubľov. (vrátane DPH v domácom regióne a roamingu). Avšak, aby sa ušetrili náklady na komunikáciu, mnohí účastníci sa pýtajú, ako deaktivovať služby na serveri Beeline.

Z tohto článku sa dozviete, ako nezávisle deaktivovať platené služby na serveri Beeline: ako deaktivovať jednotlivé pripojené možnosti a všeobecne ako zakázať všetok obsah na serveri Beeline.

Všeobecné odporúčania pre deaktiváciu

1. Môžete deaktivovať akúkoľvek službu, predplatné na karte SIM a podľa toho znížiť poplatok za predplatné za používanie služby operátora vo vašom osobnom účte na oficiálnom webovom portáli beeline.ru. ,

2. Ak si pamätáte číslo služby, pomocou ktorej ste službu aktivovali na SIM karte, pošlite na ňu SMS správu so slovom „Stop“ alebo „Stop“. Po odoslaní tohto príkazu bude služba deaktivovaná.

3. Predplatné z tarifného balíka môžete odstrániť pomocou príkazov USSD. Kompletný zoznam z nich je k dispozícii na webe mimo https://www.beeonline.ru/subscribes/.

Riešenia pre populárne služby

Latitude

Latitude poskytuje informácie o polohe ostatných účastníkov so súhlasom (súradnice, vizuálne umiestnenie na geografickej mape vdomovský región). Ak chcete deaktivovať službu Lokátor na serveri Beeline, pošlite SMS s príkazom „Vypnúť“ na službu 5166.

Dôveryhodná platba

Táto možnosť vám pomôže, keď je to v najnepriaznivejšom okamihu peniaze na účte sa vyčerpali: na žiadosť používateľa prevedie určitú sumu z firemného účtu podľa kvóty dôveryhodnosti. Potom používateľ vráti vypožičané peniaze.
Ak chcete zakázať „Dôverovanie“ spoločnosti Beeline (nastaviť zákaz prijímania hotovostných pôžičiek), obráťte sa na centrum podpory spoločnosti (číslo 0611).

Reklama

Spoločnosť Beeline, rovnako ako iné mobilné spoločnosti, posiela svojim zákazníkom všetky druhy reklám na nové služby, zľavy, propagačné akcie atď. To však spôsobuje určité nepohodlie pri používaní pripojenia. Ak chcete na serveri Beeline vypnúť reklamy, musíte zavolať na číslo 06740431.

Záznamník

Funkcia záznamníka poskytuje hlasovú poštu od účastníkov, ktorí vás nemohli kontaktovať. Stáva sa to, keď je používateľ mimo oblasti pokrytia alebo keď je jeho mobil odpojený. Jeho deaktiváciu vykonáva príkaz USSD - * 110 * 010 #.

Antion

ID volajúceho skryje číslo. Pri prichádzajúcich hovoroch to ostatní účastníci nevidia, s výnimkou iba tých, ktorí majú pripojenú možnosť „ID volajúceho“.

Poznámka. Funkcia za určitých okolností pomáha dostať sa do „čiernej listiny“ kontaktov iných účastníkov.

Táto služba je zakázaná príkazom * 110 * 070 #.

Zručnespravujte balík Beeline! Ušetrite peniaze!