Ako môžem zložiť záhyby na bruchu?

Pri pohľade na obrázky v lesklých časopisoch sa nedobrovoľne diví fitnes postavám dievčat z obrázkov. Ale v bežnom živote sa s takou krásou nestretnete vždy. Napríklad mnoho žien po pôrode na dlhú dobu sa nemôže zbaviť ochabnutého brucha. Takýto problém môže byť tiež spôsobený hormonálnymi zmenami v tele počas menopauzy. Tomu samozrejme čelia nielen ženské populácie planéty. Muži môžu mať aj nepoddajné brucho z podvýživy a sedavý spôsob života.

Ak sa nakoniec rozhodnete postarať sa o seba a usporiadať svoj vzhľad, postupujte podľa našich odporúčaní. Na efektívne odstránenie tukových záhybov v žalúdku potrebujete komplexný účinok. Ako si dokážete predstaviť, neexistuje tu žiadny spôsob, ako sa obísť bez športových cvičení. Dali sme to do popredia. Okrem energetického zaťaženia bude potrebné aj čistenie čriev a vyvážená strava. Tak, poďme zistiť, ako odstrániť záhyby na bruchu s cvičením.

Fitness

Od mladého veku je známe, že všetci majitelia elastickej brušnice absolútne pravidelne tlačia tlač. Bez tohto je nemožné zbaviť sa vrások na bruchu. Ale okrem tradičného hojdania môžete aj naďalej zvyšovať zaťaženie. Ak to chcete urobiť, cvičte na naklonenej lavici. Nasaďte nohy, paže skrížené na hrudi. Prípad musíte zdvihnúť o 45 stupňov a nakrátko ho opraviť. Počas cvičenia je dôležité sledovať dýchanie. Vzostup by sa mal vykonávať pri výdychu a nižší pri vdychovaní. Ak chcetecvičte v dvoch sadách po 15 - 20 krát. Toto je minimum. Postupne zvyšujte počet krát, aby brušné svaly skutočne pocítili záťaž a aby nadobudli tónovaný vzhľad. Okrem obvyklých vlekov ich môžete vykonávať aj zákruty. Ak to chcete urobiť, pokúste sa koleno opačného ramena lokalizovať.

Okrem týchto cvičení určite potrebujete obruč. Bude to jednoducho nevyhnutné pre vaše brucho, pretože bude mať dvojitý účinok. Okrem priameho tréningu ho tiež masíruje, čo má priaznivý vplyv aj na boj proti žalúdku. Nenechajte sa leniví krútiť obruč každý deň. Po prispôsobení môžete túto užitočnú činnosť kombinovať s niečím príjemným, napríklad s čítaním knihy. Výsledkom bude, že čas po tréningu bude oveľa rýchlejší.
Poďme ďalej. Teraz sa naučíme, ako odstrániť záhyby v dolnej časti brucha pomocou vyčistenia čriev.

Čistenie čreva

Ak nie je črevo úplne prázdne, ukladajú sa v ňom toxíny. Škodlivé pre organizmus a prijímajú opatrenia na ochranu pred nimi. Napríklad „obalí“ žalúdok a ďalšie brušné orgány do vrstvy tuku. Takže vaša bruško môže byť jednoduchou obrannou reakciou „inteligentného“ organizmu na trosky.

O očistení tela už bolo napísaných a prečítaných veľa informácií. Nezastavujte sa tam preto dlho. Najúčinnejšími prostriedkami na čistenie sú klystír. Pamätajte, že s nimi musíte byť opatrní, a nie zneužívať, inak riskujete porušenie nielen črevnej mikroflóry, ale tiežjeho jemné steny. Na čistenie sa môžu použiť aj lieky, ako je Fortrans. A tiež existuje veľa ľudových liekov a receptov, na ktorých nebudeme teraz bývať.

Prejdime k poslednej položke nášho programu na odstránenie tukových záhybov z brucha.

Vyvážená strava

Nie je potrebné riadiť sa striktnou stravou, môžete z vašej stravy vylúčiť iba niektoré potraviny. Najprv sa musíte vzdať vyprážaných, údených a slaných potravín. To pomôže metabolickým procesom v tele zotaviť sa. Vypite viac vody a spotrebujte viac ovocia. Môžu to byť jablká, hrušky, pomaranče, ale je lepšie zdržať sa banánov a hrozna. Do výživy tiež vnášajte otruby. Sú bohaté na vlákninu, ktorá vám umožňuje efektívne očistiť telo a zároveň znížiť chuť do jedla.

Dodržiavaním všetkých týchto jednoduchých pokynov sa môžete zbaviť nepríjemných vrások na bruchu. V dôsledku toho sa zvýši nielen vaša sebaúcta, ale aj vaša atraktivita v očiach mnohých ľudí.