Ako môžem vypnúť internet na serveri Beeline

Obsah

Predplatitelia pomerne často musia dočasne alebo natrvalo vypnúť internet v sieti Beeline na telefóne (smartfóne), tablete, počítači (ak doma používajú modem). A z rôznych dôvodov: časté pobyty v roamingu, nedostatočná schopnosť platiť za balík, prechod na bezplatný (bonusový) internet od iného operátora, poskytovateľa, nie sú spokojné s možnosťou platenej služby.

V tomto článku sa dozviete, ako vypnúť internet na serveri Beeline pomocou základných metód (zmena nastavení, požiadavky USSD). To znamená, že pomocou operácií opísaných nižšie môžete zakázať akýkoľvek tarifný balík (vrátane a zakázať neobmedzený internet).

Deaktivácia „balíka troch služieb“

Pozor!„Balík troch služieb“ poskytuje GPRS, WAP a MMS. Jeho deaktivácia spočíva v zablokovaní prístupu na internet a možnosti odosielania MMS.

Mobilný internet v sieti Beeline „Balík troch služieb“ môžete zakázať rôznymi spôsobmi:

  1. Prostredníctvom osobného účtu mimo pracoviska alebo v časti „My Beeline“.
  2. Odošlite kód USSD * 110 * 180 # alebo použite číslo 0611 (tento spôsob deaktivácie je z hľadiska vykonávania jednoduchší).

Vypnutie diaľničných balíkov

Spravovanie balíkov diaľničných sérií sa najlepšie dosiahne prostredníctvom služby My Beeline. V jeho profile môžete službu ľahko a rýchlo odstrániť a zoznámiť sa s podrobnými informáciami o strávenej sieťovej prevádzke za deň, mesiac atď. (v domácej sieti, roaming).

Vypnutie siete v mobilnom zariadení

Blokovanie prístupu prostredníctvom volieb má lokálny efekt a nezakazuje internetovú službu v profile SIM karty. V niektorých prípadoch je však vhodnejšie použiť ho (núdzové vypnutie, dočasné na vyhľadávanie vírusového softvéru atď.).

Na zariadeniach Apple Gadgets:

  1. Klepnite na „Nastavenia“.
  2. Potom otvorte: Základné → Sieť.
  3. V možnostiach „Mobilný“ a „Povoliť 3G“ prepínač prepnite do polohy „0“.

Na zariadeniach s Androidom:

  1. Otvorte časť „Nastavenia bezdrôtovej siete“ (názov sa líši v prípade modulov gadget!).
  2. Dotykom prsta zrušte začiarknutie možnosti „Povoliť dávku ...“.

Dočasné blokovanie

V spoločnosti Beeline je k dispozícii deaktivácia poskytovania dopravy na 3 mesiace (90 dní). Po uplynutí tejto doby služba opäť funguje.

Zámok sa vykonáva o. webová stránka, ako aj prostredníctvom servisného čísla - 88007008000.

Odpojenie modemu USB

V prípade modemu je sieť odpojená, keď je zostatok „0“. Po prevode prostriedkov na osobný účet sa aktivuje nezávisle.

Ak chcete zakázať domáci internet Beeline, modem USB na počítači alebo prenosnom počítači, odstráňte jeho ovládače z OS pomocou štandardných možností alebo odinštalačného programu (napríklad odinštalačný program Revo).

Rýchle a úspešné nastavenie tarifného balíka pre vás!