Ako môžem opustiť Twitter?

Twitter je veľmi populárna sociálna sieť, v zahraničí je oveľa populárnejšia ako v Rusku. Jeho hlavná stránka láka a nahrádza nádherné obrázky.

Prečo a pre koho je výhodné mať účet Twitter?

  1. Slávni ľudia, ktorých životy prechádzajú pred každým: hviezdy, politici.
  2. 6. Vlastníci stránok: uverejňujú odkazy na nové materiály a priťahujú čitateľov k svojim zdrojom.
  3. Pre tých, ktorí sú zapojení do sieťového marketingu: je to dobrá príležitosť na prilákanie nových zákazníkov.
  4. Podnikatelia: vlastná stránka umožňuje inzerovať tovar a služby.

Mnoho používateľov sa rozhodlo zaregistrovať na webe, ale Twitter rýchlo obťažuje bežných ľudí: nie je veľmi zaujímavé písať krátke texty obmedzenej dĺžky. Po chvíli sa objaví požiadavka na odstránenie účtu. Na otázku „Ako opustiť výškový reproduktor?“ Odpoveď bude uvedená nižšie.

Odstránenie stránky zo služby Twitter

Metóda jedna: zakážte svoj účet prostredníctvom referenčných materiálov.

Ako správne používať tento zdroj, sa nachádza v časti Pomocník. Na predchádzajúcich troch obrázkoch v dolnej ponuke stránky je to druhý nápis vľavo. Po jeho kliknutí sa otvorí centrum pomoci.

Ak sa používateľ naučí správne pracovať s webom, pravdepodobne zmení názor na vymazanie. Starý viacročný účet môže postupom času priniesť určité výhody.

Centrum pomoci Twitter ponúka odpovede na mnoho otázok.

Na tej istej stránke v poliVyhľadávanie môžete zadať dotaz a získať vyčerpávajúcu odpoveď. Na žiadosť „odstrániť účet“ bolo vydané vysvetlenie týkajúce sa odpojenia účtu.

Je úplne zrejmé, že keď odpojíte ktorýkoľvek účet, bude automaticky zaradený do frontu na odstránenie. Túto metódu však nemožno odstrániť z mobilných zariadení zo služby Twitter, pre nich však táto možnosť nie je k dispozícii.

Odpojenie znamená: ak stránku už viac nenavštívite, bude účet po určitom čase automaticky odstránený.

Viac informácií o deaktivácii účtu nájdete tu - support.twitter.com/articles/20169595

2 spôsob: Odstránenie pomocou možnosti rovnakého názvu na stránke.

Prihláste sa do svojho účtu a kliknite na tlačidlo „Nastavenia“ na hornom paneli na pravej strane stránky.

V ľavej časti okna nastavení je v dolnej časti „Vymazať môj účet“ zelený nápis. Po kliknutí naň si budete musieť prečítať upozornenie, že stránka bude odstránená, ale po niekoľko dní bude viditeľná, kým ju roboti vyhľadávacieho nástroja neodstránia zo svojej zbierky twitterových stránok.

Na internete často bliká vyhlásenie: „Budúcnosť je na Twitteri!“

Len pre prípad, že sa rozhodnete opustiť Twitter, mali by ste zmeniť svoju e-mailovú adresu a telefónne číslo, aby ste ich mohli použiť nabudúce. Zrazu sa chcete znova vrátiť na stránku alebo bude taká nevyhnutná potreba?

3: odstránenie pomocou špeciálnych služieb

verí sa, že nie je možné natrvalo odísť zo žiadnej sociálnej siete. Profil používateľa na dôchodku je jednoducho zablokovaný a pre neho sa stáva neprístupným, stránka však zostáva. Ak chcete zmiznúť nielen zo služby Twitter, ale aj zo všetkých sociálnych sietí alebo zo všetkých naraz, musíte použiť špeciálne služby: justdelete.me alebo suicidemachine.org.

Oba servery hovoria anglicky, elektronický prekladateľ vám však pomôže oboznámiť sa s pokynmi na prácu so službou.

Tí, ktorí chcú odstrániť svoju stránku z Twitteru, môžu použiť ľubovoľnú metódu. V prvých dvoch rokoch sa osobná stránka konečne stratí po určitom čase, keď vyhľadávací nástroj aktualizuje svoju vyrovnávaciu pamäť. Tretí spôsob vám umožní natrvalo odísť zo sociálnych sietí.