Ako môžem odstrániť zelené škvrny z oblečenia?

Vo výrobe sú fľaštičky brilantnej zelene veľmi pevne uzavreté. Preto pri otvorení môže niekoľko kvapiek produktu vystreknúť a dostať sa na odev alebo nábytok. Môžete sa tiež znečistiť pri aplikácii antiseptika na poškodenú oblasť pokožky. Našťastie tento problém nie je tak ťažké vyriešiť. Nie je potrebné dávať veci čistiacim prostriedkom, hoci všetko samozrejme záleží na textúre a farbe látky. Ale prečítajte si viac o tom ...

Ako prať zelené veci z oblečenia doma

Veľa záleží na druhu tkaniny. Napríklad zjedz túto bielu hmotu, povedzme, z bavlny, potom bielidlo pomôže vyrovnať sa so škvrnou. Nalejte ju do teplej vody a tam položte látku. Po dvoch hodinách presuňte predmet do práčky a vyperte.

Bude ťažšie dostať zelenú farbu z krabice, ak ju vylejete na vlnený sveter. Takéto veci majú veľmi jemnú textúru, takže režim na „intenzívnej“ práčke alebo používanie niektorých chemických prostriedkov ju určite zničí. Pri riešení podobného problému pomôže mydlo pre domácnosť. Dajte to na vlnu a trieť škvrnu. Tento postup opakujte, kým sa nečistoty neodstránia.

Na odstránenie zelene z džínsov je lepšie kúpiť v obchode špeciálne výrobky. V opačnom prípade môže byť oblasť, na ktorej je zobrazené miesto, výrazne svetlejšia. S touto úlohou sa vyrovnajú detergenty Ariel, Tide, Persil. Aby ste dosiahli požadovaný výsledok prvýkrát, musíte najskôrNaplňte odstraňovač škvŕn

Pomocou peroxidu vodíka sa môžete zbaviť žiarivej zelenej farby na farebnej textílii. Položte výrobok na vatový tampón a utrite ho znečisteným miestom, ak znečistenie pretrváva, potom to urobte znova. Zafarbenie môžete odstrániť zo zelene pomocou oblečenia pomocou roztoku mangánu. Ponorte do neho položku na 2 hodiny a potom ju umyte v práčke.

Zachránime miestnosť

Pri otvorení sa zelená môže dostať aj na nábytok alebo na podlahu. To je veľký problém, pretože toto antiseptikum rýchlo preniká do štruktúry dediny. Áno, a nikto nechce pozorovať zelenú škvrnu vo svojom dome na novej podlahe alebo na krásnom čalúnení pohovky.

Zelené môžete umývať pomocou domácich chemikálií. Zvládnu dobre škvrnu: tekutú kométu, pán Muscle, Domestos, belosť. Pokiaľ ide o improvizované prostriedky, môžete sa pokúsiť použiť peroxid vodíka, kolínsky alkohol alebo alkohol, ale nie je zaručené, že znečistenie dobre odstránia.

Nie je také ťažké odstrániť zelenú z oblečenia, hlavnou vecou je vybrať správny produkt, ktorý bude vyhovovať typu tkaniny. Nezabudnite tiež postupovať podľa pokynov na odstránenie takýchto škvŕn uvedených v tomto článku, aby ste nepoškodili oblečenie.