Ako môžem obnoviť odstránené správy vo VK?

Ak ste úmyselne alebo neúmyselne vymazali korešpondenciu s priateľom na sociálnej sieti Vkontakte a skutočne to potrebujete, neponáhľajte sa rozčuľovať a ľutujte „stratu“. Tento článok vám podrobne poradí, ako obnoviť odstránené správy (ak je to možné) pomocou bežných nástrojov VK, ako aj pomocou špeciálnej aplikácie prehľadávača.

Na vrátenie dialógov najskôr vykonajte toto:

  1. Skontrolujte, či existuje pripojenie na internet; aká je jeho rýchlosť. Neustále prerušenie spojenia môže mať pomalý komunikačný kanál za následok nesprávne zobrazenie webových stránok vrátane vášho účtu Vkontakte.
  2. Dočasne deaktivujte webový filter v antivírusovom programe, obnovte stránku pomocou klávesu „F5“ a skúste znova zobraziť dialóg s partnerom. Skripty „OS Defender“ niekedy blokujú užitočné prvky kódu.
  3. Vypnite vo svojom prehliadači aplikácie NoScript, Adblock a podobné filtre. Môžu tiež zasahovať do správnej činnosti VC.
  4. Vymažte vyrovnávaciu pamäť a históriu prehliadača (v prípade prehliadačov Firefox a Google Chrome použite kombináciu „Ctrl + Shift + Del“). Prihláste sa znova.
  5. V zozname dialógových okien kliknutím myši zvýrazníte korešpondenciu požadovaného používateľa, do riadku „Hľadať“ zadajte frázu /slovo z prehľadávanej správy a stlačením „ENTER“ vyhľadajte korešpondenciu. Možno nebol odstránený, ale jednoducho stratený v útrobách vášho účtu.

Nastavenia VKontakte

Niekedy tieto akcie stačia. Ak však stále nemôžete obnovené správy obnoviť, použite štandardné nástroje sociálnej siete.

1. Kliknite na ponuku „Nastavenia“ a prejdite na kartu „Upozornenia“. Ak je stĺpec „E-mail pre upozornenia:“ nastavený na „Vždy upozorniť“ (vrátane možností „Súkromné ​​správy“, „Správy na stene“), prejdite do poštovej schránky určenej pri registrácii vo VK. V zozname prichádzajúcich listov určite nájdete vzdialený dialóg.

2. Ak ste z korešpondencie vymazali jednu správu a okamžite ste zistili, že ste boli bezohľadní, kliknite na odkaz „Obnoviť“ vedľa položky „Správa bola odstránená“. Text správy sa okamžite vráti na svoje miesto.

3. Kontaktujte používateľa, s ktorým ste korešpondovali, so žiadosťou o zaslanie kópií správ (na osobný účet Vkontakte alebo do poštovej schránky). Vaše správy môžu byť odstránené, ale nemusia (tj nevymazali históriu správ).

4. Napíłte list technickej podpore Vkontakte so żiadosťou o obnovenie dialógu: kliknite na hlavný odkaz „pomoc“ v dolnej ponuke a zadajte text.

Rozšírenie pre Google Chrome je VkOpt

VkOpt je multifunkčný doplnok, ktorý zvyšuje pohodlie používania sociálnej siete Vkontakte občas. Medzi jeho vlastnosti patrí načítanie údajov o mediálnom obsahu, rozšírená ponuka rýchleho prístupu pre funkcie a sekcie, vyhľadávanie fotografií v HD kvalite a samozrejme modul na spracovanie /obnovu správ je veľmi výkonný nástroj.

Pozor!VkOpt - má stav dôveryhodnej aplikácie. ALE: pozor na falzifikáty a upravené verzie. Doplnok si môžete stiahnuť bez obáv iba na oficiálnych stránkach vývojára vkopt.net alebo vObchod s rozšírením Google Chrome.

Na prezeranie dialógov vo Vkopt musíte:
1. Nainštalujte doplnok do prehliadača.
2. Prihláste sa na svoj účet Vkontakte.
Okno [Vkopt] v ponuke stránky by sa malo objaviť okamžite po inštalácii.

3. Otvorte „Moje správy“.
4. Na pravej strane tlačidla „Dialógy“ vyberte v rozbaľovacej ponuke [Akcie] možnosť „Štatistika“.

6. Nastavte parametre zobrazovania štatistík správ (začiarknite políčka vedľa možností).

7. V tabuľke so štatistickými údajmi nájdite používateľa, ktorého dialóg chcete zobraziť. Potom kliknite na dátum /čas v tom istom riadku (stĺpec úplne vpravo). Na displeji sa zobrazí správa.

Na obnovenie korešpondencie nepoužívajte pochybné programy tretích strán, najmä tie, ktoré „požadujú“ užívateľské meno a heslo z účtu na Vkontakte. Existuje vysoká pravdepodobnosť, že po takomto „obnovení“ bude vaša stránka napadnutá.

Príjemný pobyt na sociálnej sieti. Nechajte nájsť všetky vaše dialógy s priateľmi!