Ako deaktivovať službu Easy Payment na MTS

Obsah
6. Služba Easy Payment umožňuje predplatiteľovi uskutočňovať rôzne platby pomocou účtu na MTS alebo prostredníctvom platobnej karty k nemu pripojenej. Prevod peňazí prostredníctvom služby operátora je k dispozícii na platenie internetu a televízie, verejných služieb, pôžičiek a pokút. Pomocou mobilného telefónu, keď je táto možnosť aktivovaná, môžete dopĺňať virtuálne karty, uskutočňovať prevody peňazí a posielať charitatívne dary.

Všetky vyššie uvedené operácie sú k dispozícii na telefóne až po registrácii platnej karty v MTS (na jej účte na mts.ru).

Z tohto článku sa dozviete, ako deaktivovať jednoduchú platbu na MTS rôznymi spôsobmi.

Metóda č. 1: použite krátke číslo

Pošlite SMS-ku na číslo 6996 alebo 7763, aby ste požiadali o deaktiváciu možnosti na MTS.

Metóda č. 2: prostredníctvom hlasového menu

Ak už nechcete platiť účty prostredníctvom služby, požiadajte o mobilný prístroj - * 111 * 1 # alebo zavolajte na službu 0890, vyberte si zo zoznamu sekcií „0“ a postupujte podľa pokynov operátora.

Poznámka.Funkciu „Zákaz obsahu“ môžete použiť aj prostredníctvom služby * 152 * 2 #.

Metóda číslo 3: zavolať do servisného strediska

Zavolať na servisné oddelenie podľa čísla - 88003330890. Ak chcete deaktiváciu predplatného, ​​kontaktujte pracovníka strediska.

Ak máte otázku „Ako zakázať službu?“ V inej krajine použite na roaming ďalší telefón -+74957660166 (požadované s medzinárodným kódom!). A potom postupujte podľa pokynov služby.

Metóda číslo 4: Prejdite do salónu MTS

Navštívte obchod spoločnosti MTS. Poskytnite pas predajnému konzultantovi a uveďte svoju vôľu odhlásiť sa zo služby Easy Payment.

Metóda číslo 5: deaktivovať sa mimo pracoviska

Prihláste sa na stránke mts.ru. Ak ste prvýkrát navštívili webový portál spoločnosti, zadajte svoje mobilné číslo a požiadajte o heslo v SMS.

Poznámka.V prípade modemov a tabletov z MTS sa prihlasovanie vykonáva automaticky bez zadania poverení.

Nájdite v sekcii služby panel „Jednoduchá platba“ a spustite príkaz „Zakázať“. Tu (vo svojom osobnom profile) môžete od čísla oddeliť bankovú kartu.

Úspešne dokončite postup vypínania!